2124/71
Engelsk kommode af mahogni i military stil, beslag og greb af messing, øverste skuffe med skrive anordning. 20. årh. H. 92. B. 100. D. 39.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Øverste skuffe er skæv.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag