2438/832
Ubekendt møbeldesign
To sæt indskudsborde af klar akryl. 1970'erne. H. 37,5–40. B. 46–60,5. D. 40. og H. 38–40. B. 36–38. D. 38. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
849868 |