1101/537
Bjørn Eriksen (f. Nyborg 1957)
Komposition, 1993. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 140×100.
NB: Kunstnernavn rettet 13/12–2010.
Moderne kunst og design, 4. januar 2011
Vurdering
Hammerslag
13 bud
(Autobud) |