2124/9012
“Papier” taske af lyserødt læder, læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, udvendig lynlåslomme, rum med to indvendige lommer og lyserødt ruskinds for. Aftageligt spejl medfølger. H. 29 x B. 27 x D. 12 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Misfarvninger og ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag