1215/​19

Godfred Christensen (f. København 1845, d. sst. 1928)

Udsigt fra Munkebjerg over Vejlefjord. Sign. G.C. 1896. Olie på lærred. 67×95.

Ældre malerier og antikviteter, 9. april 2012

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag