1946/292
Tysk brødkurv af sølv, gennembrudt, prydet med blomster og putti. Vægt 477 gr. H. 6 cm. L. 27 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. ej stemplet.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
22 bud