2415/559
Emma Kohlmann (f. New York 1989)
“Tenderly (Red)”, 2015. Sign. på bagsiden med titel og datering. Akryl på lærred. 38×38.
Proveniens: Erhvervet hos V1 Gallery.
Original stand.
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Hammerslag