1504/1143
Smaragdarmbånd af hvidguldsforgyldt sterlingsølv prydet med talrige smaragder og tsavoritgranater. L. ca. 19 cm. Ca. 2011.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 21. januar 2015
Vurdering
Hammerslag