1950/​86

Barok hængevitrine af nøddetræ, svungen top, front med sprosset vitrinelåge. 18.-19. årh. H. 63. B. 72. D. 20.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag