1950/86
Barok hængevitrine af nøddetræ, svungen top, front med sprosset vitrinelåge. 18.-19. årh. H. 63. B. 72. D. 20.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag