1436/1691
Fransk miniature rejseur af messing med skive af hvid emalje, etui af læder. 19. årh. H. 8. B. 5. D. 4,5.
Der gives ingen garanti for værkets funktion. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 4. september 2014
Vurdering
Hammerslag
18 bud