2040/4608
1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 19 Dec. 1927 med 11 stk. 20 øre, rød, stemplet med “Nr.26 AVANE”.
Frimærker, 4. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 4. oktober 2020