2439/858
Ib Fabiansen (f. 1928, d. 2009)
“Tema I”. Et par væglamper med lameller af fyr og inderskærme af hvid akryl. Udført og mærker hos Fog & Mørup. H. 35. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
841959 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.