12137/63
Ole Ahlberg (f. København 1949)
“Mødet”. Sign. Ole Ahlberg 83. Litografi i farver nr. XXVI/LX. Lysmål 26,5×20. Rammemål 38,5×32,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag