12137/​63

Ole Ahlberg (f. København 1949)

“Mødet”. Sign. Ole Ahlberg 83. Litografi i farver nr. XXVI/LX. Lysmål 26,5×20. Rammemål 38,5×32,5. Indrammet.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.000–1.500 kr

Hammerslag

750 kr

750 kr
700 kr
650 kr
600 kr
550 kr
500 kr