2434/1332
“Baguette” taske af brunt Zucca monogram kanvas med mørkebrune læderbesætninger, sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 16 x B. 27 x D. 7 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Minimal slitage på læderkanter udvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering