2113/7607
Allan Otte (f. Aars 1978)
Uden titel. Sign. på bagsiden Allan Otte. Olie på plade. 100×100.
Original stand.
Samtidskunst, 30. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud