2006/482
Vinefane af bemalet kobber med montering af jern, prydet med årstal 1666–1821. 19. årh. H. 21. L. 33.
Brud. Afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud