2118/302
Alusifigur, udskåret træ. Igbo, Nigeria. L. 77 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag. Revner. Huller.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. maj 2021
Vurdering
Hammerslag