2427/617
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)
“Øresund”. Skænk af eg, front med to skydelåger. Udført hos Karl Andersson & Söner. H. 88. B. 135. D. 54.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
966446 |