2119/520
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
“Hun var parat”. Sign. på bagsiden A. Kathrine Ærtebjerg 2005. Olie på lærred. 60×45. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag