Superflex (, Kunstnergruppe baseret i København, aktiv siden 1993. Består af Bjørnstjerne Reuter Christiansen (f. 1969), Jakob Fenger (f. 1968) og Rasmus Nielsen (f. 1969))
“Dyt hvis du er dansker”, 2013. Sign. på bagsiden, 142/400. Litografi i farver. Udgivet af Raderforeningen, København. Bladstørrelse 59×42. Uindrammet.
Håndteringsmærke nederst højre hjørne.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
13 bud