2226/122
Yelva Vermehren (f. Helsingborg 1878, d. København 1980)
Opstilling med blomster på et bord. Sign. Y Vermehren. Olie på lærred. 46,5×37,5.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juni 2022
Vurdering
Hammerslag
13 bud