2441/​9034

Dansk Louis XVI konsol af forgyldt træ, senere plade af sten. 18. årh.s slutning. H. 77. B. 75. D. 52.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Stenpladen og kant omkring den er senere.

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag