12023/50
E. B. Smith
“Dampbad i Frederiksberg Svømmehal”. Sign. i trykket E B Smith. Litografi. Trykt hos Andreasen & Lachmann. Bladmål 85×62. Uindrammet.
Revne nederst ellers pæn stand.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag