2022/53
Svensk kommode af gul bemalet træ, plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. og senere. H. 94. B. 91. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag