2142/7518
Joydip Sengupta (f. New Delhi 1973)
“Parallel Express”. Sign. på bagsiden Joydip Sengupta med titel. Olie på lærred, to dele. Hvert 236×148. Samlet størrelse 236×296. Uindrammede. (2)
Kanter med slidtage.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag