1904/1514
“Deutsche Post, Öffentlicher Fernsprecher”, “Staatlicher Nordwestdeutsche Klassenlotterie...” og “Braucommune Biere”. Fire tyske og østrigske skilte af emaljeret metal. 20. årh. H. 41–99. B. 29–50. (4)
Større afskalninger, ridser, mærker og rust.
Varia, 24. januar 2019
Vurdering
Hammerslag