1904/​1514

“Deutsche Post, Öffentlicher Fernsprecher”, “Staatlicher Nordwestdeutsche Klassenlotterie...” og “Braucommune Biere”. Fire tyske og østrigske skilte af emaljeret metal. 20. årh. H. 41–99. B. 29–50. (4)

Større afskalninger, ridser, mærker og rust.

Varia, 24. januar 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

(Autobud) 2.100 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK