Peter Bonde (f. København 1958)
Fire kompositioner. Alle sign. på bagsiden og hhv. dateret 2000, 2006, 2003, 2003. Mixed media på lærred. 20×30, 20×30, 20×29 og 30×25. To uindrammet. (4)
Mindre mærker. Slidtage ved applikationerne. Håndteringsmærker.
847324 | ||
908554 (Autobud) | ||
847324 | ||
908554 |