1912/9034
Et par Louis XVI form ildbukke af forgyldt bronze, støbte med vaser med luer, guirlander og pinjekogler. 19/20. årh. Hver H. 46 cm L. 29 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Selected, 18. marts 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud