893/415
“Panthère” smaragdring i form af panter af 18 kt. trefarvet guld prydet med to facetslebne smaragder og udskåret onyx. Signeret Cartier. Ref. nr. S07591. Ca. str. 56.
Smykker og tasker, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag