893/​415

Cartier

“Panthère” smaragdring i form af panter af 18 kt. trefarvet guld prydet med to facetslebne smaragder og udskåret onyx. Signeret Cartier. Ref. nr. S07591. Ca. str. 56.

Smykker og tasker, 27. februar 2020

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag

19.000 DKK