2023/821
Dansk møbeldesign
To blomsterkummer/sokler af palisander, indvendig med justérbar hylde. 1960'erne. H. 45 og 55. (2)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag