2440/884
Wilfredo Lam (f. 1902, d. 1982)
Uden titel. Sign. monogram, e.a. Litografi. Bladmål 50×32,5.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
509264 | ||
834751 | ||
7774 (Autobud) | ||
834751 | ||
7774 | ||
1115316 | ||
509264 |