2131/583
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
To kompositioner. Sign. Mogens Andersen '91, 78/100 og '61, 27/38. Litografier i farver. Bladstørrelse 95 × 67 og 87 × 66. Uindrammede. (2)
Original stand.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud