2432/​122

Skakbord af nøddetræ og mahogni med opklappelig plade. 20. årh. H 72. B. 41 .

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke. Løs i samlingerne.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1106071 320 DKK
1014060 300 DKK