2432/122
Skakbord af nøddetræ og mahogni med opklappelig plade. 20. årh. H 72. B. 41 .
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke. Løs i samlingerne.
Vurdering
1106071 | ||
1014060 |