2044/868
Dansk møbeldesign
Avisholder med stel af stål, udspændt med ruskind. H. 38. L. 48.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag