877/282
Slesvig-Holstensk Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ, rigt udskåret med gennembrudt sløjfe, blomster og bladværk. 18. årh.s slutning. H. 141. B. 56.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Tæpper, varia, møbler, ure, 28. februar 2018
Vurdering
Hammerslag