1823/899
Dansk møbeldesign
Spejl i rektangulær ramme af palisander. 1960'erne. H. 74,5. B. 42.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 7. juni 2018
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||