2435/928
Dansk møbeldesign
Skrivebord af palisander med mørkbejdset stel, front med tre skuffer. 1960–70'erne. H. 73,5. B. 140. D. 67.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 28. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
15 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||