2435/928
Dansk møbeldesign
Skrivebord af palisander med mørkbejdset stel, front med tre skuffer. 1960–70'erne. H. 73,5. B. 140. D. 67.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
8 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1163388 | ||
502454 (Autobud) | ||
1163388 | ||
502454 (Autobud) | ||
1163388 | ||
502454 (Autobud) | ||
1163388 | ||
502454 |