1732/55
Henri Regnault (f. Paris 1843, d. Buzenval 1871)
Italienske morraspillere foran et osteri. Sign. H. Regnault. Olie på lærred. 88×117.
Enkelte større reparationer og retoucheringer. Krakeleringer.
Ældre malerier og møbler, 7. august 2017
Vurdering
Hammerslag
12 bud