2350/7566
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Figurer og fugl. Sign. chp Molesmes 1985. Akvarel på papir. Bladstørrelse 66×52.
Undersøgt i ramme. Mindre håndteringsmærker. Herudover original stand.
CoBrA, 12. december 2023
Vurdering
Hammerslag