2138/355
Thailandsk Buddha af forgyldt bronze, prydet med små glasflusser. 20. årh. H. 57 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud