12108/31
Afrikana. En samling bøger omhandlende afrikansk kunstindustri og kultur. Forlagsbind. 28×23–33×24. (6)
Proveniens: HKH Prins Henrik.
Håndteringsmærker og brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud