12131/41
Poul Jørgensen (f. København 1882, d. sst 1941)
Dompapper på grene. Sign. PJ 32. Olie på lærred. Lysmål 58×47. Rammemål 68×57. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud