2118/​1036

Japansk billedhugger

Kvinde på bølgetoppe. Sign. Hiroshi. Skulptur af patineret bronze. Showa. 20. årh. H. 36.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

2.600 DKK
2.500 DKK