2118/​1036

Japansk billedhugger

Kvinde på bølgetoppe. Sign. Hiroshi. Skulptur af patineret bronze. Showa. 20. årh. H. 36.

Moderne kunst og design, 4. maj 2021

Vur­dering

4.000 kr

Hammerslag

2.600 kr

924658 2.600 kr
884453 2.500 kr