2118/1036
Japansk billedhugger
Kvinde på bølgetoppe. Sign. Hiroshi. Skulptur af patineret bronze. Showa. 20. årh. H. 36.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag