12003/67
Kaj K. Nørkjær (f. 1916, d. 1999)
Tre kompositioner. Sign. Nørkjær. Olie på plade. 11×11. Rammestørrelse 14×14. (3)
En ramme med slidtage og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag