2108/546
Doris Bloom (f. Vereeningen, Sydafrika 1954)
“XWE IV”. Sign. på bagsiden Doris Bloom. Olie på lærred. 158×200.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag