2014/312
Lænestol betrukket med sort læder, tilspidsede sortlakerede forben med hjul af messing. 20. årh.
Mindre brugsslitage. Let løse ben.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud